AnasayfaAnasayfa  girişgiriş  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Bu Gün Size Sorsalar,3 Kişiden Kimleri Seçerdiniz?

YazarMesaj
_hasretim
Üye
Üye

Kadın
Lakabı : DENİZ GÖZLÜ

MesajKonu: Bu Gün Size Sorsalar,3 Kişiden Kimleri Seçerdiniz?   Salı Mayıs 06, 2008 4:18 pm

Aslında bir anket gibi konu olduğunun farkındayım, belkide birçoklarınız '' Bu Anket Olması Gerekmezmiydi? '' diyeceğinizi tahmin ediyorum..

Fakat anketten ötesi belki birkaç yorumada ihtiyaç duyulabileceğimizi, hakkını savunarak böyle konunun oluşturulmasını hem daha içerikli ve hem daha sağlıklı bilgilendirme olur düşüncesinde konuyu açtım...

Konunun İçeriği;

Bügün dünyada (Gelmiş geçmiş yaşamış veya yaşamakta olan ) en önemli üç kişinin ismini vermeniz istense hangi insanları (dehaları) seçerdiniz?

Konuya katılan, düzeyli cevaplar ve isterlerse yorumda katacak olan arkadaşlarımıza şimdiden teşekkürler...

Sevgiler
Kullanıcı profilini gör
msaidayhan
Site Yazarı
Site Yazarı

Erkek
Lakabı : Gazeteci

MesajKonu: Geri: Bu Gün Size Sorsalar,3 Kişiden Kimleri Seçerdiniz?   Çarş. Mayıs 07, 2008 9:13 am

Başlı başına ALLAH Aşkıyla var olmaya çalışabilen,Kendi ölüm günü bile düğün edasıyla bekleyebilen tevazu sahibi Mevlana derdim.Paylaşımın için eyvallah.
Kullanıcı profilini gör http://www.rehagazetesi.com
LeucoTHea
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Lakabı : garfield
Hobileri : bira&midye

MesajKonu: Geri: Bu Gün Size Sorsalar,3 Kişiden Kimleri Seçerdiniz?   Perş. Mayıs 08, 2008 6:00 am

en başta (s.a.v) Hz.Muhammed efendimizi ondan sonra Mustafa Kemal ATATÜRK'ü birde babamı isterdim...İlk ikisini anladık ta baban ne oluyor demeyin.O da benim dehamdı Sad
Kullanıcı profilini gör
maviyeşil
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Bu Gün Size Sorsalar,3 Kişiden Kimleri Seçerdiniz?   Perş. Mayıs 08, 2008 10:12 am

BU ÇOK ZOR BİR SORU HASRETİM . ÇÜNKÜ İNSAN DİNİ DUYLARINI DÜŞÜNÜNCE BUNU 3 KİŞİYLE SINIRLAYAMIYOR.LEUCOTHEA NN DA DEDİĞİ GİBİ PEYGAMBER EFENDİMİZ EN BAŞTA OLMAK ÜZERE SIRALAMA YAPARDIM. AMA İŞE BİLİM ADAMALARI VE YAPTIKLARI YENİLİKLER YÖNÜNDEN BAKACAKSAK ....... SANIRIM BENM İLK SIRAYA KOYACAĞIM KİŞİ DEĞİŞMEZDİ. O YÜZDEN SORUDA SINIRLAMA OLSAYDI DAHA GÜZEL OLURDU Smile KASILSIM BÖYLE Smile
Kullanıcı profilini gör
elif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Bu Gün Size Sorsalar,3 Kişiden Kimleri Seçerdiniz?   C.tesi Mayıs 10, 2008 10:15 am

maviyeşil demiş ki:
BU ÇOK ZOR BİR SORU HASRETİM . ÇÜNKÜ İNSAN DİNİ DUYLARINI DÜŞÜNÜNCE BUNU 3 KİŞİYLE SINIRLAYAMIYOR.LEUCOTHEA NN DA DEDİĞİ GİBİ PEYGAMBER EFENDİMİZ EN BAŞTA OLMAK ÜZERE SIRALAMA YAPARDIM. AMA İŞE BİLİM ADAMALARI VE YAPTIKLARI YENİLİKLER YÖNÜNDEN BAKACAKSAK ....... SANIRIM BENM İLK SIRAYA KOYACAĞIM KİŞİ DEĞİŞMEZDİ. O YÜZDEN SORUDA SINIRLAMA OLSAYDI DAHA GÜZEL OLURDU Smile KASILSIM BÖYLE Smile
katılıyorum sana
Kullanıcı profilini gör
arjin_mira
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Lakabı : yonca
Hobileri : yonca

MesajKonu: Geri: Bu Gün Size Sorsalar,3 Kişiden Kimleri Seçerdiniz?   C.tesi Mayıs 10, 2008 9:30 pm

soru biraz kazık...
Kullanıcı profilini gör
Helin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bu Gün Size Sorsalar,3 Kişiden Kimleri Seçerdiniz?   Paz Mayıs 18, 2008 12:43 am

O kadar cok degerli sahsiyet var ki hangisini yazayim..??? bizden ve dünyadan tasavvuf,bilim,sanat,müzik alaninda bircok büyük isim var..
Kullanıcı profilini gör

Bu Gün Size Sorsalar,3 Kişiden Kimleri Seçerdiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası